18. међународни колоквијум о римској провинцијској уметности

1. циркулар

18. међународни колоквијум о римској провинцијској уметности

Институт за археологију у Београду са задовољством најављује 18. Међународни колоквијум о римској провинцијској уметности, организован у сарадњи са Филозофским факултетом Универзитета у Београду и Народним музејом Србије. Конгрес има посебно место у области римске провинцијске уметности, са традицијом успостављеном 1989. године, када је први пут одржан у Грацу, Аустрија. Молимо Вас да нам пошаљете своје сажетке и проследите позив колегама који би били заинтересовани и желели би да учествују на Колоквијуму.